Zvládněte čtyři období náročné změny

Inspirativní večer pro zdarma

Měníte práci, stěhujete se, začínáte hubnout, stáváte se matkou nebo se rozvádíte… Co mají tyto rozdílné situace společného? Opravdu hodně. Všechny po vás vyžadují dělat změny. A změna vás bolí, vyvolává strach a pochybnosti. Zcela přirozeně. Vaše hlava není nastavená na dělání změn. Vaše mysl prahne po jistotě, za každou cenu.

Na druhou stranu chcete být šťastná a mít svůj život ve vlastních rukou. Nezbývá než se do změn pustit a ustát je. Podělím se s vámi o to, jak jednotlivé fáze změny co nejlépe zvládnete směrem k životu, o kterém sníte.

V rodinné atmosféře stejně naladěných žen, se budeme věnovat těmto tématům:

  • Čtyři období změny a jak je zvládnete
  • Jak pracovat se strachem a dalšími emocemi
  • Podpořte svoji sebedůvěru
  • Využijte propojení mysli a těla
  • Jak poznáte, že potřebujete pomoc a kde ji hledejte
  • Odpovědi na otázky, které vám běhají hlavou
  • Diskuse

Co očekávejte

  • Příjemné prostředí.
  • Respekt ke zkušenostem a názorům.
  • Otevřenost skupinky žen, které také ve svém životě něco řeší.

Místo a čas konání

Cena

Cílem tohoto večera je vzájemná inspirace. Je zdarma pro všechny ženy, které se chtějí něco nového dozvědět a přípaně sdílet svoje zkušenosti.

Pokud budete chtít, za večer přispějete formou dárcovské sms centru Anabell, které podporuje osoby s poruchou příjmu potravy. Více info na místě.

Kdo vás večerem provede

Ing. Lucie Teplanová

Provázím lidi náročnými změnami k životu, o kterém sní.

 

Teď už se změn nebojím. To změny se bojí mě :) Pokud cítím, že se můj život ubírá špatným směrem, zamyslím se a udělám potřebné změny. I když je změna těžká, vím, že ji zvládnu.  Ale bylo období, kdy jsem kvůli změnám téměř propadla depresi.

Během roku a půl jsem se rozvedla, přestěhovala, začala nový vztah, stala se macechou, skončila rodičovskou dovolenou, odešla z práce a začala podnikat v úplně jiném oboru. Dnes se mě lidé často ptají, jak jsem všechny ty změny ustála. Odpovídám popravdě, že velmi těžko. Byla to šílená jízda, ale ZVLÁDLA jsem se přes všechna těžká období přenést.

Přiznávám, ne vždy se vztyčenou hlavou. Byly dny, kdy jsem nedokázala vstát z postele. Nějak jsem v tom novém světě, který se tu pro mě prakticky ze dne na den vynořil, neviděla smysl. Udělala jsem chybu? Vzala jsem si moc velké sousto? Hlavou mi běhaly tisíce pochybností. Moji mysl zatemnil strach. Přišla jsem o svoji domnělou jistotu a nesmírně toužila po pevné půdě pod nohama. Nevzdala jsem se a bojovala. Nejvíce sama se sebou a svými strachy…  

Vyhrála jsem. A díky tomu mám dnes život, o kterém jsem snila. Mám milujícího partnera, se kterým vychováváme tři děti a dělám práci, která mě opravdu naplňuje.

S odstupem času vnímám těžkosti změn jako dar. Zvládnutí změny mi dalo navíc něco moc cenného. Sebedůvěru a vyrovnanost.

Můj intenzivní zážitek mi pomohl pochopit, kterými fázemi si během změn procházíte a které techniky vám pomohou každé období zvládnout. Podělím se s vámi o to, co mi fungovalo, také o to, co bych s odstupem času udělala jinak.

Člověka vnímám celostně a věřím v sílu propojení mysli a těla. Zvládnout náročné období vám pomůže nejen vaše bystrá mysl, i vaše úžasné tělo. Potřebujete jen vědět, jak jich správně využít.

Ve své praxi se opírám nejen o svoji zkušenost, využívám také znalosti fungování lidské mysli a pochodů v našem těle. Jsem kvalifikovanou koučkou, osobní trenérkou a poradkyní pro výživu.

Máte dotaz? Chcete individuální konzultaci? Napište mi

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na lucie@lucifitka.cz nebo volejte na 605 210 611.

Jsem tu pro vás, ráda pomůžu.