[Video kurz] Jak být šťastná ve svém těle?

Podívejte se na ukázku.

Také vás někdy napadají tyto otázky?

Proč se necítím šťastná?

Jak dosáhnout štěstí a harmonie?

Co dělat se svým tělem, abych se v něm cítila sebevědomě a krásně?

Vybrala jsem to nejzajímavější z úspěšného inspirativního večera "Jak být šťastná ve svém těle", na kterém jsem řešení těchto otázek sdílela s desítkami žen. Vzniklo 43 minut nabitých informacemi a tipy.

K tomu jsem přidala slunce, jarní atmosféru a video kurz je připraven doputovat až k vám, ať jste kdekoliv. A také se k němu můžete kdykoliv vrátit.

Ve video kurzu se s vámi podělím také o můj příběh v otevřené podobě, ve které jsem ho ještě veřejně nesdílela. Na této cestě jsem se mnoho naučila a díky tomu teď mohu říct:

"Jsem šťastná ve svém těle"

Přeji si, abyste se takhle cítila i vy.

Věřím, že ve video kurzu najdete inspiraci pro vaši cestu ke štěstí.

Kdo vás video kurzem provází?

Přece já :)

Lucie Teplanová

Jsem koučka a expertka zdravého životního stylu.

Miluji zdravé jídlo a pohyb, se kterými to jde hladce. Učím ženy porozumět potřebám jejich těla i mysli, a přistupovat ke zdravému životnímu stylu s lehkostí.

Co se ve video kurzu dozvíte?

Video kurz jsem rozdělila do tří částí. První dvě jsou více teoretické, třetí je ryze praktická.

 • Co nás dělá šťastné
  Je štěstí opravdu v naší hlavě? Chemie štěstí. 5 elementů života pro naše štěstí.
 • Jakou roli hraje naše tělo
  Jak naše tělo ovlivňujeme a jak je propojeno s myslí. Co dělat, když se nám naše tělo nelíbí. Klíčová myšlenka pro dosažení dlouhodobého štěstí a hezké postavy.
 • Praktické tipy, jak si vyladit životní styl pro větší spokojenost a zdravou postavu
  Zásadní myšlenky jak na pohyb, stravu a odpočinek.

Video kurz je určen pro ženy, které:

 • chtějí pro svoje tělo i štěstí něco udělat,
 • jsou otevřeny novým výzvám a pohledům na život.

Zklamány budou ženy, které:

 • hledají zázračnou hubnoucí pilulku nebo jiné hotové řešení,
 • mají svůj pohled na život a nechtějí nad ním přemýšlet.

Cena video kurzu

Celková délka video kurzu je 43 minut a cením si ho na 400Kč.

 

Co o video kurzu říkají

Konečně jsem narazila na informace, které jsou ucelené, pravdivé a snadno pochopitelné. V tomto video kurzu Vám nikdo nebude mazat med kolem pusy. Neslíbí Vám zázračnou pilulku ani zhubnutí přes noc. To, co si z něj naopak odnesete, je fakt, že pro sebe můžeme všichni udělat mnoho a není to tak složité. Během sledování video kurzu jsem si zapisovala poznámky, protože je nabitý spoustou praktických sdělení. Dozvíte se, proč je dobré se hýbat, proč jíst kvalitně, proč umět odpočívat. Naučíte se, jak být šťastná ve svém těle a to trvale a každý den. Pusťte se do toho, ten pocit stojí za to!

MUDr. Sylvia Ghattasováwww.doktorkafit.cz

Moc se mi líbí způsob, jakým Lucie nahlíží na problém a taky způsob, jakým podává informace - velmi jasně a lidsky, přesto, že je vidět že má velký odborný základ. Z videa si odnáším opravdu hodně! Zaujal mne například pohled na pocit štěstí z hlediska hormonů...Pohled na postavu a sebelásku z hlediska 5 elementů... Děkuji za nový pohled na věc, se kterým velmi rezonuji.

Anna PotůčkováKosmetikcá kuchařka www.annapotuckova.cz

Video kurz byl takové pohlazení po duši. Lucka v něm vysvětluje, jak fungují jednotlivé hormony, proč jsme díky nim spokojené a jak si těchto "hormonů štěstí" dopřát více. Zároveň představuje i elementy života, jejichž stabilita dává našemu životu smysl a přináší nám uspokojení. Moc se mi líbil osobní příběh doplněný fotkami a uvědoměním si, že vše je vážně v naší hlavě. V praktické části jsem objevila oblasti, které se podílejí (ať už pozitivně nebo negativně) na naší postavě i spokojenosti, díky nimž jsem si uvědomila, co dělám špatně a jsem odhodlaná začít dělat postupné krůčky, aby to brzy bylo jinak :) )

Daniela Vaněčkováwww.danielavaneckova.cz

Věčné dietářky, tento video kurz musíte vidět!!! S Vaším trápením nad dietami je konec. Lucka má pro Vás totiž opravdové trvalé řešení, jak být spokojená se svým tělem. Všechno krásně srozumitelně vysvětluje a nepochybuji o tom, že její koncept funguje. Náš život není jen volba mezi dortíkem a salátkem. Moc se mi líbí, že ve videu vypráví otevřeně svůj příběh. Na první pohled byste si řekly, co tahle modelka může vědět o hubnutí, a najednou vidíte, že je všechno jinak.

Alena Palasováwww.alenapalasova.cz

Video kurz "Jak být šťastná ve svém těle" je souhrnem praktických rad a postřehů z oblasti mysli a těla. Lucka Vás provede s laskavostí a přehledem 5-ti elementy života, které považuje za klíčové na cestě k hezké postavě a šťastnému bytí. Nečekejte složité a komplikované diety a postupy. Naopak, věci co fungují, bývají často jednoduché a chytré. A to se Lucce podařilo. Udělat to jednoduše, srozumitelně a příjemně. Věřím, že si tam každá z Vás najde pro sebe postřeh, který ji posune ke zdravé a hezké postavě.

Lenka Divíškováspecialistka na "nákupy s přehledem" www.lenka-diviskova.cz

Dotaz?

Napište mi na lucie@lucifitka.cz.